Chief Officer

  • Зарплата: € 10 000 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 23/02/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

  • Прапор судна: Italy
  • Регіон роботи судна: По всьому світу
  • DWT судна: 8707
Інформація про вакансію Chief Officer (for Chemical Tanker):

On behalf of our respected Client we are looking for a Chief Mate to join Chemical Tanker vessel.

Requirements:
1 year experience as Chief Mate onboard of Chemical Tanker;
Experience: Phenol
Good command English;
Valid STCW documents;
ECDIS: TRANSAS NS4000

Conditions:
Salary: 10000 EUR/m
Contract duration: 4 +/- 1 months
Joining: 23.02.2026

Vessel details:
Flag: Italian
GT: 6052
DWT: 8707,60
LOA: 119,98 m

Please apply online to or send your CV to:

586 переглядів (7 сьогодні)
11.02.2026
Гарячі вакансії

Chief Officer Ukraine Maritime Navigation

  • Зарплата: $ 13 250 у міс.
  • Тип судна: Fully Refrigerated LPG Tanker
  • Дата посадки: 10/11/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Chief Officer Ukraine Maritime Navigation

  • Зарплата: $ 11 000 - $ 11 500 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 10/11/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Chief Officer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 7 000 - $ 7 500 у міс.
  • Тип судна: Cement Carrier
  • Дата посадки: 20/11/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Повний перелік вакансій Chief Officer
Більше вакансій для Chief Officer на Chemical Tanker
  • Зарплата: $ 12 006 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 23/11/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.
Baltic Shipping Services Poland Sp. z o.o.
19 годин тому
New
  • Зарплата: $ 10 200 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 25/11/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
Ship Marine Service LLC
20 годин тому
New
  • Зарплата: $ 11 000 - $ 11 300 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 15/12/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
VITA MARITIME LTD
23 годин тому
Follow