Chief Officer

  • Зарплата: $ 11 200 - $ 11 500 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 07/03/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
  • Бажане громадянство: Ukraine

  • DWT судна: 18500
  • Рік будівництва: 2025
Інформація про вакансію Chief Officer (for Chemical Tanker):

Age limit 55
Crew mix
Min 3-4 contracts in position
WhatsApp +380930190131

567 переглядів (4 сьогодні)
27.02.2026
Гарячі вакансії

Chief Officer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 7 000 - $ 7 500 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 10/11/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Chief Officer Kazakhstan ARMATOR CASPIAN

  • Зарплата: $ 11 000 - $ 12 000 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 27/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Chief Officer Kazakhstan SEAMPLOY

  • Зарплата: $ 11 500 - $ 12 000 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 24/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Повний перелік вакансій Chief Officer
Більше вакансій для Chief Officer на Chemical Tanker
  • Зарплата: $ 12 006 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 23/11/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.
Baltic Shipping Services Poland Sp. z o.o.
19 годин тому
New
  • Зарплата: $ 10 200 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 25/11/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
Ship Marine Service LLC
19 годин тому
New
  • Зарплата: $ 11 000 - $ 11 300 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 15/12/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
VITA MARITIME LTD
23 годин тому
Follow