3rd Engineer

  • Зарплата: € 4 200 у міс.
  • Тип судна: RO-RO
  • Дата посадки: 10/03/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

  • Прапор судна: Italy
  • Регіон роботи судна: По всьому світу
  • DWT судна: 11630
  • Тип ГД: MAN-B&W
  • Потужність ГД, kW: 10800
Інформація про вакансію 3rd Engineer (for RO-RO):

Our client is looking for 3rd engineer to join Ro-Ro vessel in strong company with good working conditions.

Requirements:
Min. 2 contract on same type of vessel in rank;
Valid STCW documents, Medical;
Good English is a must
Valid US visa
Only EU candidates

Conditions:
Salary: 4200 EUR NET
Duration: 3 months +/- 1 month
Joining: 10.03.2026

Vessel info:
GT: 21801 DWT: 11630
10800 kW
ME: MAN B&W 9L32/44
Flag: Italy

Please apply online to or send your CV to:

783 переглядів (3 сьогодні)
19.02.2026
Гарячі вакансії

3rd Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 3 400 - $ 3 700 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 20/07/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.

3rd Engineer Ukraine Wilhelmsen Marine Personnel (Ukraine) Ltd

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 16/08/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.

3rd Engineer Ukraine Wilhelmsen Marine Personnel (Ukraine) Ltd

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 16/09/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.

Повний перелік вакансій 3rd Engineer
Більше вакансій для 3rd Engineer на RO-RO
  • Зарплата: $ 4 500 у міс.
  • Тип судна: RO-RO
  • Дата посадки: 11/07/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.
V.Ships Ukraine
20 годин тому
New
  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: RO-RO
  • Дата посадки: 15/07/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
GLOBAL MARINE CONSULTANCY
29.06.2026
  • Зарплата: $ 4 200 у міс.
  • Тип судна: RO-RO
  • Дата посадки: 05/07/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.
Maritime Navigation
22.06.2026
Follow