Chief Engineer

  • Зарплата: $ 10 000 - $ 11 000 у міс.
  • Тип судна: Oil Products Tanker
  • Дата посадки: 10/03/2025
  • Довжина контракту: 4 міс.

Інформація про вакансію Chief Engineer (for Oil Products Tanker):

Ch/Eng
Oil Products Tanker
Joining ntract 4 +/- 1m
Salary 10 000 – 11 000 USD
Good English
Experience in rank


1070 переглядів (3 сьогодні)
04.02.2025
Гарячі вакансії

Chief Engineer Ukraine UNIMS

  • Зарплата: $ 14 500 у міс.
  • Тип судна: LPG Tanker
  • Дата посадки: 07/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Chief Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 9 000 - $ 10 000 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 14/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Chief Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 9 000 - $ 10 000 у міс.
  • Тип судна: Cement Carrier
  • Дата посадки: 14/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Повний перелік вакансій Chief Engineer
Більше вакансій для Chief Engineer на Oil Products Tanker
  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Oil Products Tanker
  • Дата посадки: 17/07/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.
Dese Crew Management
24 годин тому
  • Зарплата: $ 13 600 у міс.
  • Тип судна: Oil Products Tanker
  • Дата посадки: 25/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.
Global Marine Service
24 годин тому
  • Зарплата: $ 14 000 у міс.
  • Тип судна: Oil Products Tanker
  • Дата посадки: 10/07/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.
ARIES NAVIGATION LTD
Вчора
Follow