Chief Officer

  • Зарплата: $ 3 000 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 31/03/2023
  • Довжина контракту: 4 міс.

  • Прапор судна: Malta
  • DWT судна: 2200
  • Тип ГД: Caterpillar
  • Рік будівництва: 1991
Інформація про вакансію Chief Officer (for General Cargo):

Free of charge employment services


+38 (050) 494 4082 (Viber, WhatsApp, Telegram)
+48 519 766 478 (Viber, WhatsApp, Telegram)

538 переглядів (3 сьогодні)
24.03.2023
Гарячі вакансії

Chief Officer Ukraine Wilhelmsen Marine Personnel (Ukraine) Ltd

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: LPG Tanker
  • Дата посадки: 29/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Chief Officer Estonia BaltCrew Agency

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 10/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Chief Officer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 6 600 - $ 7 200 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 15/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Повний перелік вакансій Chief Officer
Більше вакансій для Chief Officer на General Cargo
  • Зарплата: € 5 000 - € 5 200 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 06/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.
Optima
18 годин тому
New
  • Зарплата: € 5 000 - € 5 200 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 10/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.
ООО Медиа Холдинг Лик
19 годин тому
New
  • Зарплата: $ 6 800 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 15/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
VITA MARITIME LTD
19 годин тому
New
Follow