Chief Officer

  • Зарплата: $ 10 500 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 10/10/2022
  • Довжина контракту: 4 міс.
  • Бажане громадянство: Russia

  • Прапор судна: Denmark
  • Судновласник: Denmark
  • Регіон роботи судна: По всьому світу
  • Назва судна: CHARLOTTE THERESA
  • DWT судна: 11000
  • Рік будівництва: 2007
Інформація про вакансію Chief Officer (for Chemical Tanker):

Schengen visa

1121 переглядів (3 сьогодні)
16.08.2022
Гарячі вакансії

Chief Officer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 7 000 - $ 7 500 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 07/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Chief Officer Ukraine Wilhelmsen Marine Personnel (Ukraine) Ltd

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: LPG Tanker
  • Дата посадки: 29/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Chief Officer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 6 600 - $ 7 200 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 15/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Повний перелік вакансій Chief Officer
Більше вакансій для Chief Officer на Chemical Tanker
  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 30/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Columbia Shipmanagement Ukraine
24 годин тому
  • Зарплата: $ 11 300 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 15/10/2026
  • Довжина контракту: 2 міс.
VITA MARITIME LTD
Вчора
  • Зарплата: $ 11 300 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 01/09/2026
  • Довжина контракту: 2 міс.
VITA MARITIME LTD
Вчора
Follow