Chief Officer

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: LPG Tanker
  • Дата посадки: 15/02/2022
  • Довжина контракту: 4 міс.
  • Бажане громадянство: Russia, Ukraine

Інформація про вакансію Chief Officer (for LPG Tanker):

VLGC

750 переглядів (2 сьогодні)
19.01.2022
Гарячі вакансії

Chief Officer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 6 800 - $ 7 500 у міс.
  • Тип судна: Cement Carrier
  • Дата посадки: 15/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Chief Officer Estonia BaltCrew Agency

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 10/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Chief Officer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 6 600 - $ 7 200 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 15/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Повний перелік вакансій Chief Officer
Більше вакансій для Chief Officer на LPG Tanker
  • Зарплата: $ 11 000 у міс.
  • Тип судна: LPG Tanker
  • Дата посадки: 15/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Ray Marine Crewing
14 годин тому
New
  • Зарплата: $ 11 800 - $ 13 000 у міс.
  • Тип судна: LPG Tanker
  • Дата посадки: 20/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Trident Maritime
16 годин тому
New
  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: LPG Tanker
  • Дата посадки: 24/08/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
BSM CSC Ukraine
Вчора
Follow