Chief Officer

  • Зарплата: $ 2 400 у міс.
  • Тип судна: RO-RO
  • Дата посадки: 02/03/2022
  • Довжина контракту: 3 міс.
  • Бажане громадянство: Ukraine

  • Регіон роботи судна: Чорне море
Інформація про вакансію Chief Officer (for RO-RO):

Черноморск Поти линия
без возрастных ограничений

749 переглядів (5 сьогодні)
22.11.2021
Гарячі вакансії

Chief Officer Ukraine Maritime Navigation

  • Зарплата: $ 11 000 - $ 11 500 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 10/11/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Chief Officer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 7 000 - $ 7 500 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 10/11/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Chief Officer Kazakhstan SEAMPLOY

  • Зарплата: $ 11 500 - $ 12 000 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 24/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Повний перелік вакансій Chief Officer
Більше вакансій для Chief Officer на RO-RO
  • Зарплата: $ 8 800 у міс.
  • Тип судна: RO-RO
  • Дата посадки: 01/11/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.
OSM Crew Management Ukraine Ltd
20 годин тому
New
  • Зарплата: $ 8 805 у міс.
  • Тип судна: RO-RO
  • Дата посадки: 23/11/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.
Baltic Shipping Services Poland Sp. z o.o.
23 годин тому
  • Зарплата: $ 8 500 у міс.
  • Тип судна: RO-RO
  • Дата посадки: 03/11/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Helios Nautical Crewing
24 годин тому
Follow