Chief Officer

  • Зарплата: $ 7 500 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 20/09/2021
  • Довжина контракту: 6 міс.
  • Бажане громадянство: Ukraine

  • DWT судна: 18172
  • Рік будівництва: 2015
Інформація про вакансію Chief Officer (for Bulk Carrier):

SALARY: 7500 USD
DOJ: SEP
CONTRACT: 5+1 months
TYPE: Bulk
DWT: 18172

All candidates must have min. 2 contracts experience in rank and on similar type of vessels.
Stable sea service.
Good English.


Stella Marine Company, Ltd
Odessa Branch
6b Belinskogo Str, Off. 2, Odessa, Ukraine
tel: 38048 73 74 555; 38093 570 41 66
38098 873 74 55; 38099 317 19 82
e-mail :

674 переглядів (3 сьогодні)
14.09.2021
Гарячі вакансії

Chief Officer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 6 600 - $ 7 200 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 15/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Chief Officer Ukraine Wilhelmsen Marine Personnel (Ukraine) Ltd

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: LPG Tanker
  • Дата посадки: 29/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Chief Officer Estonia BaltCrew Agency

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 10/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Повний перелік вакансій Chief Officer
Більше вакансій для Chief Officer на Bulk Carrier
  • Зарплата: $ 7 500 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 06/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Dese Crew Management
2 годин тому
New
  • Зарплата: $ 6 000 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 01/08/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Ray Marine Crewing
2 годин тому
New
  • Зарплата: $ 5 000 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 03/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Ray Marine Crewing
2 годин тому
New
Follow