Chief Officer

  • Зарплата: $ 110 в день
  • Тип судна: Crew boat
  • Дата посадки: 08/05/2021
  • Довжина контракту: 4 міс.
  • Бажане громадянство: Russia, Ukraine

  • Прапор судна: Marshall Islands
  • Судновласник: United Arab Emirates
  • Регіон роботи судна: Перська затока
  • Назва судна: BRIZO
  • DWT судна: 359
  • Тип ГД: Cummins
  • Потужність ГД, kW: 4000
  • Рік будівництва: 2005
Інформація про вакансію Chief Officer (for Crew boat):

LOOKING FOR C/OFFICER FOR CREW/WORK BOAT !

YOB - 2005
FLAG - MARSHALL ISLANDS
GRT/NRT - 359/107
LOA - 49.99
BREADTH - 9.15
MAX DRAFT - 2.15
PROPULSION - WATERJET (4 NOS) + 1 BOW THRUSTER
ME - CUMMINS
BHP - 5400
POB - 13CREW + 60PAX

1104 переглядів (4 сьогодні)
16.04.2021
Гарячі вакансії

Chief Officer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 7 000 - $ 7 500 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 07/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Chief Officer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 6 600 - $ 7 200 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 15/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Chief Officer Ukraine Wilhelmsen Marine Personnel (Ukraine) Ltd

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: LPG Tanker
  • Дата посадки: 29/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Повний перелік вакансій Chief Officer
Більше вакансій для Chief Officer на Crew boat
  • Зарплата: $ 200 у міс.
  • Тип судна: Crew boat
  • Дата посадки: 07/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
AIELYM MARITIME GROUP LIMITED
29.06.2026
  • Зарплата: $ 6 500 - $ 6 900 у міс.
  • Тип судна: Crew boat
  • Дата посадки: 06/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.
Phoenix Maritime LLC
24.06.2026
Follow