Fitter / Welder

  • Зарплата: $ 2 500 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 26/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

  • Прапор судна: Marshall Islands
  • Регіон роботи судна: По всьому світу
  • DWT судна: 81161
  • Рік будівництва: 2005
Інформація про вакансію Fitter / Welder (for Bulk Carrier):

Welder Certificate: Recommended (standard or DNV doesn’t matter)
Visa : USA
Covid Vaccination
English Language: at least Sufficient

34 переглядів (34 сьогодні)
2 годин тому
New
Нові вакансії

Fitter / Welder Ukraine Marine MAN / Марин МАН

  • Зарплата: $ 4 378 у міс.
  • Тип судна: RO-RO
  • Дата посадки: 26/10/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Fitter / Welder Ukraine TECHMARINE Crewing agency

  • Зарплата: $ 3 000 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 25/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Fitter / Welder Ukraine Cymare Ukraine S.C.

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: LPG Tanker
  • Дата посадки: 14/11/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.

Повний перелік вакансій Fitter / Welder
Більше вакансій для Fitter / Welder на Bulk Carrier
  • Зарплата: $ 3 000 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 25/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
TECHMARINE Crewing agency
Вчора
  • Зарплата: $ 2 500 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 27/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
W.L.MANAGEMENT BV
19.10.2026
  • Зарплата: $ 3 200 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 28/10/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
SUNRISE MARINE AGENCY
19.10.2026
Follow