3rd Engineer

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 26/10/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.

  • Прапор судна: Liberia
  • Судновласник: Greece
  • DWT судна: 74381
  • Тип ГД: MAN-B&W
  • Рік будівництва: 2006
Інформація про вакансію 3rd Engineer (for Bulk Carrier):

SAILING TO A UKRAINIAN PORT IN THE BLACK SEA
NO AGE LIMIT
WAR BONUS - ONE SALARY PAYMENT FOR ENTER IN UKRAINE
СТАРТ ЕСТЬ - +38 068 772 06 77

49 переглядів (49 сьогодні)
2 годин тому
New
Гарячі вакансії

3rd Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 3 800 - $ 4 400 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 22/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

3rd Engineer Ukraine Marine MAN / Марин МАН

  • Зарплата: $ 3 725 - $ 4 025 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 30/10/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.

3rd Engineer Latvia Crewplanet Manning Agency

  • Зарплата: $ 3 840 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 10/11/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Повний перелік вакансій 3rd Engineer
Більше вакансій для 3rd Engineer на Bulk Carrier
  • Зарплата: $ 4 000 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 28/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
OLIVE CREW MANAGEMENT Ltd
40 хвилин тому
New
  • Зарплата: $ 3 500 - $ 4 000 у міс.
  • Тип судна: Self-Unloading Bulk Carrier
  • Дата посадки: 28/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Helios Nautical Crewing
3 годин тому
New
  • Зарплата: $ 3 800 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 02/11/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
Maria Maritime
7 годин тому
New
Follow