2nd Engineer

  • Зарплата: € 6 000 у міс.
  • Тип судна: Tug boat
  • Дата посадки: 01/09/2026
  • Довжина контракту: 2 міс.
  • Бажане громадянство: European Union

Інформація про вакансію 2nd Engineer (for Tug boat):

We need a 2/ENG for a TUG. Candidate must be a citizen of an EU state.

Salary: 6000 Euro
Duration: 2 months
Date of joining: September

Contact +370 46 380288

61 переглядів (16 сьогодні)
12 годин тому
New
Гарячі вакансії

2nd Engineer Greece Navilands Group

  • Зарплата: $ 8 300 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 15/08/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

2nd Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 7 000 - $ 8 500 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 30/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

2nd Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: € 7 000 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 03/08/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Повний перелік вакансій 2nd Engineer
Більше вакансій для 2nd Engineer на Tug boat
  • Зарплата: $ 125 в день
  • Тип судна: Tug boat
  • Дата посадки: 20/08/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.
star sea management
18.07.2026
  • Зарплата: $ 125 в день
  • Тип судна: Tug boat
  • Дата посадки: 06/08/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.
starsea management
07.07.2026
Follow