4th Engineer

  • Зарплата: $ 3 200 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 09/09/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
  • Бажане громадянство: Ukraine

  • DWT судна: 63413
  • Рік будівництва: 2016
Інформація про вакансію 4th Engineer (for Bulk Carrier):

Looking for 4th Engineer on Bulk Carrier
SALARY: 3200 USD
DOC: 6 months
TYPE: Bulk Carrier
DWT: 63413
Year of built: 2016
DOJ: 09.09.2026

All candidates must have min. 2 contracts experience in rank on similar type of vessel, stable sea service, working Diploma and Certificates and good English

37 переглядів (37 сьогодні)
7 годин тому
New
Гарячі вакансії

4th Engineer Latvia MARTIDE MANNING LATVIA SIA

  • Зарплата: $ 4 000 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 15/08/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.

4th Engineer Cyprus Martracon Group

  • Зарплата: $ 2 500 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 03/08/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

4th Engineer Kazakhstan SEAMPLOY

  • Зарплата: $ 4 400 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 31/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Повний перелік вакансій 4th Engineer
Більше вакансій для 4th Engineer на Bulk Carrier
  • Зарплата: $ 3 200 - $ 3 300 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 10/08/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.
Marine Pro Service
2 годин тому
New
  • Зарплата: $ 3 200 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 03/08/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
ARMATOR CASPIAN
4 годин тому
New
  • Зарплата: $ 2 530 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 28/07/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
Marine MAN / Марин МАН
24.07.2026
Follow