Fitter / Welder

  • Зарплата: $ 2 200 - $ 2 500 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 31/07/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.

Інформація про вакансію Fitter / Welder (for Container Ship):

Fitter
Container Vessels 1000-20000 TEUs
2200-2500 USD
6+/-1 m
Experience in rank
Pls kindly send your CV with a title "For Container Vessels"


360 переглядів (3 сьогодні)
05.07.2026
Гарячі вакансії

Fitter / Welder Cyprus Martracon Group

  • Зарплата: $ 1 700 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 30/07/2026
  • Довжина контракту: 2 тижня

Fitter / Welder Latvia SIA ASTOR SHIPMANAGEMENT

  • Зарплата: $ 3 080 у міс.
  • Тип судна: Oil Products Tanker
  • Дата посадки: 07/08/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Fitter / Welder India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: € 3 800 - € 4 000 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 03/08/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Повний перелік вакансій Fitter / Welder
Більше вакансій для Fitter / Welder на Container Ship
  • Зарплата: $ 2 500 - $ 2 600 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 03/08/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
Amergo Group
9 годин тому
New
  • Зарплата: $ 2 500 - $ 3 000 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 10/08/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.
Dream Marine Agency
15 годин тому
New
  • Зарплата: $ 2 500 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 30/07/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
Admiral Crew Management
24.07.2026
Follow