3rd Engineer

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 10/07/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.
  • Бажане громадянство: Ukraine

  • Назва судна: W Kithira
Інформація про вакансію 3rd Engineer (for Container Ship):

ONLY UKRAINIAN NATIONALITY

Vacancy for Container Ship

Vessel: W Kithira
Rank: 3E
Joining: ASAP
Duration: 5 Months
Requirements: Minimum 7 month(s) experience as 2nd Engineer Trainee, 3rd Engineer



️EMPLOYMENT IS FREE OF CHARGE️

Pls register on our BSM Careers at Sea portal ( )

for additional info pls contact
+380500888303 - Vladyslava
+380500169777 Yulia



Best regards,
BSM Crewing Service Centre Ukraine

27 переглядів (27 сьогодні)
2 годин тому
New
Гарячі вакансії

3rd Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 3 400 - $ 3 700 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 20/07/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.

3rd Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 3 200 - $ 3 500 у міс.
  • Тип судна: Oil Products Tanker
  • Дата посадки: 14/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

3rd Engineer Lithuania Helios Nautical Crewing

  • Зарплата: $ 3 000 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 23/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Повний перелік вакансій 3rd Engineer
Більше вакансій для 3rd Engineer на Container Ship
  • Зарплата: $ 3 800 - $ 4 000 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 06/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Armada Marine Services LLC
17 хвилин тому
New
  • Зарплата: $ 3 500 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 10/07/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.
TECHMARINE Crewing agency
3 годин тому
New
  • Зарплата: $ 4 200 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 17/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Navis Ship Management S.R.L.
4 годин тому
New
Follow