2nd Engineer

  • Зарплата: $ 8 000 - $ 8 700 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 12/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
  • Бажане громадянство: Ukraine

  • Прапор судна: Luxembourg
  • Судновласник: Italy
  • Назва судна: MEDI DOMUS DAINI
  • DWT судна: 81791
  • Тип ГД: MAN B&W ME
  • Потужність ГД, kW: 8740
  • Рік будівництва: 2020
Інформація про вакансію 2nd Engineer (for Bulk Carrier):

REQUIREMENTS:

- Good English.
- Еxperience on vessels of the same type and similar DWT.
- ME engine experience.
- USA C1/D Visa
______________________________________________________________
I will answer all your questions via WhatsApp
Please send your CV`s to my WhatsApp or my Email:
Tel: +380995517593
Email:

27 переглядів (27 сьогодні)
2 годин тому
New
Гарячі вакансії

2nd Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: € 7 000 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 10/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

2nd Engineer Greece Navilands Group

  • Зарплата: $ 8 200 - $ 8 500 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 23/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

2nd Engineer Ukraine Concord Marine LLC

  • Зарплата: $ 370 в день
  • Тип судна: Research vessel
  • Дата посадки: 20/07/2026
  • Довжина контракту: 1 міс.

Повний перелік вакансій 2nd Engineer
Більше вакансій для 2nd Engineer на Bulk Carrier
  • Зарплата: $ 8 000 - $ 8 700 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 09/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Danica Crewing Services
2 годин тому
New
  • Зарплата: $ 7 507 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 13/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
POSEIDON CREWING AGENCY
2 годин тому
New
  • Зарплата: $ 8 000 - $ 8 500 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 05/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
ARMATOR CASPIAN
3 годин тому
New
Follow