Fitter / Welder

  • Зарплата: $ 2 000 - $ 3 500 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 15/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
  • Бажане громадянство: Georgia, Russia

  • Рік будівництва: 2006
Інформація про вакансію Fitter / Welder (for Crude Oil Tanker):


39 переглядів (39 сьогодні)
4 годин тому
New
Гарячі вакансії

Fitter / Welder India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 2 500 - $ 3 000 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 02/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Fitter / Welder Ukraine Epsilon Maritime Services

  • Зарплата: $ 2 700 - $ 3 000 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 02/07/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.

Fitter / Welder Ukraine Marine MAN / Марин МАН

  • Зарплата: $ 4 441 у міс.
  • Тип судна: RO-RO
  • Дата посадки: 20/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Повний перелік вакансій Fitter / Welder
Більше вакансій для Fitter / Welder на Crude Oil Tanker
  • Зарплата: $ 2 500 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 11/07/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
Vector Serve Marine Services
Вчора
  • Зарплата: $ 2 700 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 16/08/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
МОРСКОЕ АГЕНТСТВО "УКРАИНА"
25.06.2026
  • Зарплата: $ 2 600 - $ 3 000 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 10/07/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.
Dream Marine Agency
22.06.2026
Follow