3rd Engineer

  • Зарплата: $ 3 800 - $ 4 000 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 17/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Інформація про вакансію 3rd Engineer (for Container Ship):

3E
Container Ship
DOE 17.07.2026
Salary 3800-4000 USD
Contract 4+/-1m
Good English
Experience in rank


16 переглядів (6 сьогодні)
2 годин тому
New
Гарячі вакансії

3rd Engineer Ukraine Wilhelmsen Marine Personnel (Ukraine) Ltd

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 16/08/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.

3rd Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 3 400 - $ 3 700 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 20/07/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.

3rd Engineer Ukraine Wilhelmsen Marine Personnel (Ukraine) Ltd

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 16/09/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.

Повний перелік вакансій 3rd Engineer
Більше вакансій для 3rd Engineer на Container Ship
  • Зарплата: $ 3 800 - $ 4 000 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 17/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Amergo Group
2 годин тому
New
  • Зарплата: $ 4 550 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 29/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Danica Crewing Services
8 годин тому
New
  • Зарплата: $ 4 000 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 15/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Maris Crew
14 годин тому
New
Follow