Deck Cadet

  • Зарплата: $ 625 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 26/04/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
  • Бажане громадянство: European Union

  • Прапор судна: Cyprus
  • DWT судна: 12850
  • Рік будівництва: 2012
Інформація про вакансію Deck Cadet (for Container Ship):

EU candidates only

908 переглядів (4 сьогодні)
20.04.2026
Нові вакансії

Deck Cadet Ukraine A.T.T. - BERMUDAS

  • Зарплата: $ 850 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 24/10/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.

Deck Cadet Ukraine Marstaff

  • Зарплата: $ 850 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 24/10/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.

Deck Cadet Ukraine Work on a ship

  • Зарплата: € 1 200 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 08/11/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.

Повний перелік вакансій Deck Cadet
Більше вакансій для Deck Cadet на Container Ship
  • Зарплата: $ 500 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 01/11/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
V.Ships Ukraine
12.10.2026
  • Зарплата: $ 500 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 01/11/2026
  • Довжина контракту: 1 міс.
V.Ships Ukraine
12.10.2026
  • Зарплата: $ 350 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 30/11/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
Nyki Shipping Odessa
21.11.2025
Follow