2nd Engineer

  • Зарплата: $ 11 300 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 21/02/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Інформація про вакансію 2nd Engineer (for Crude Oil Tanker):

URGENTLY!!!! We have multiple openings for Second Engineers for Suezmax tankers for a reputable Greek y seafarers with stable sea service may apply!!!

Duration – 4 (+/-1) months
Joining – as per your availability
Salary –11.300 USD plus 1.100 rejoining bonus
Crew – East Europeans/Filipinos



Contact us:
+38 050 906 16 13




394 переглядів (4 сьогодні)
09.02.2026
Гарячі вакансії

2nd Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 7 000 - $ 7 800 у міс.
  • Тип судна: Cement Carrier
  • Дата посадки: 10/11/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

2nd Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 7 000 - $ 8 500 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 03/11/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

2nd Engineer Greece Navilands Group

  • Зарплата: $ 8 200 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 15/11/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Повний перелік вакансій 2nd Engineer
Більше вакансій для 2nd Engineer на Crude Oil Tanker
  • Зарплата: $ 9 000 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 28/10/2026
  • Довжина контракту: 2 міс.
ROHI Global Services
Вчора
  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 30/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Columbia Shipmanagement Ltd
22.10.2026
  • Зарплата: $ 10 000 - $ 11 000 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 25/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
INTERNATIONAL CREWING ALLIANCE
22.10.2026
Follow