3rd Officer

  • Зарплата: $ 3 800 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 01/12/2025
  • Довжина контракту: 6 міс.

  • DWT судна: 46000
  • Тип ГД: MAN-B&W
  • Потужність ГД, kW: 7240
Інформація про вакансію 3rd Officer (for Chemical Tanker):

3rd Officer on Chemical/Oil Product Tanker
Embarkation: 01.12.2025
Salary: 3800-3900 USD
Duration: 6+/-1
DWT: 50000
Engine: MAN B&W 6S50ME-B9 ,7240 kw
English: Good
Crew: mixed

You are welcome to send your CV on

Online application


And contact us on LinkedIn
Apply on Telegram, WhatsApp, Viber
+380957373735
+380667373735
+380967373732
+380677373730
+380997373735
+380977373732

478 переглядів (4 сьогодні)
26.11.2025
Гарячі вакансії

3rd Officer Ukraine Maritime Navigation

  • Зарплата: $ 4 400 у міс.
  • Тип судна: Fully Refrigerated LPG Tanker
  • Дата посадки: 10/11/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

3rd Officer Cyprus Columbia Shipmanagement Ltd

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 24/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

3rd Officer Poland Baltic Shipping Services Poland Sp. z o.o.

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 23/11/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.

Повний перелік вакансій 3rd Officer
Більше вакансій для 3rd Officer на Chemical Tanker
  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 30/10/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.
Green Light Recruitment LTD
5 годин тому
New
  • Зарплата: $ 4 320 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 23/11/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Baltic Shipping Services Poland Sp. z o.o.
24 годин тому
  • Зарплата: $ 4 500 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 01/12/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Hanza Marine Management
Вчора
Follow