3rd Officer

  • Зарплата: $ 3 000 у міс.
  • Тип судна: LPG Tanker
  • Дата посадки: 25/11/2025
  • Довжина контракту: 6 міс.
  • Бажане громадянство: Ukraine

  • DWT судна: 7241
Інформація про вакансію 3rd Officer (for LPG Tanker):

Старт в должности!
Срочная посадка
+380637557438 Таисия

514 переглядів (3 сьогодні)
20.11.2025
Гарячі вакансії

3rd Officer Ukraine Anglo-Eastern Ukraine

  • Зарплата: $ 3 200 у міс.
  • Тип судна: VLCC
  • Дата посадки: 30/09/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

3rd Officer Ukraine TECHMARINE Crewing agency

  • Зарплата: $ 4 450 у міс.
  • Тип судна: LPG Tanker
  • Дата посадки: 15/10/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.

3rd Officer Ukraine V.Ships Ukraine

  • Зарплата: $ 4 200 у міс.
  • Тип судна: LPG Tanker
  • Дата посадки: 10/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Повний перелік вакансій 3rd Officer
Більше вакансій для 3rd Officer на LPG Tanker
  • Зарплата: $ 4 500 у міс.
  • Тип судна: LPG Tanker
  • Дата посадки: 29/09/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
VICTORIA OCEANWAY LTD.
Вчора
  • Зарплата: $ 4 200 у міс.
  • Тип судна: LPG Tanker
  • Дата посадки: 10/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
V.Ships Ukraine
Вчора
  • Зарплата: $ 4 450 у міс.
  • Тип судна: LPG Tanker
  • Дата посадки: 15/10/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.
TECHMARINE Crewing agency
Вчора
Follow