Fitter / Welder

  • Зарплата: $ 3 000 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 26/12/2024
  • Довжина контракту: 5 міс.

  • Прапор судна: Malta
  • Судновласник: Malta
  • DWT судна: 179032
  • Тип ГД: MAN-B&W
  • Рік будівництва: 2014
Інформація про вакансію Fitter / Welder (for Bulk Carrier):

Fitter to Bulk carrier Capesize

YOB: 2014
DWT: 179032 t

Builder: Korea
Salary: 3000$ or equivalent in Euro
Contract: 4+2 months
Joining: December

Requirements: min 12 months in rank, Good English, experience on same type of vessel


1046 переглядів (1 сьогодні)
12.12.2024
Гарячі вакансії

Fitter / Welder India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 2 500 - $ 3 000 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 02/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Fitter / Welder Ukraine Epsilon Maritime Services

  • Зарплата: $ 2 700 - $ 3 000 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 02/07/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.

Fitter / Welder Ukraine Amergo Group

  • Зарплата: $ 2 200 - $ 2 500 у міс.
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 25/07/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.

Повний перелік вакансій Fitter / Welder
Більше вакансій для Fitter / Welder на Bulk Carrier
  • Зарплата: $ 2 980 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 05/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
LLP TS AGENT GREW
47 хвилин тому
New
  • Зарплата: $ 100 в день
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 15/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Sea Diamond Crew Company
13 годин тому
New
  • Зарплата: $ 2 700 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 04/07/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.
Crew Recruitment Services
15 годин тому
New
Follow