2nd Engineer

  • Зарплата: $ 4 800 у міс.
  • Тип судна: Multi-Purpose Vessel
  • Дата посадки: 10/06/2023
  • Довжина контракту: 6 міс.

  • Судновласник: United Arab Emirates
  • DWT судна: 7700
  • Рік будівництва: 2005
Інформація про вакансію 2nd Engineer (for Multi-Purpose Vessel):

START ASAP

439 переглядів (3 сьогодні)
25.05.2023
Гарячі вакансії

2nd Engineer Ukraine Concord Marine LLC

  • Зарплата: $ 370 в день
  • Тип судна: Research vessel
  • Дата посадки: 20/07/2026
  • Довжина контракту: 1 міс.

2nd Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: € 7 000 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 10/07/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

2nd Engineer Greece Navilands Group

  • Зарплата: $ 8 200 - $ 8 500 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 23/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Повний перелік вакансій 2nd Engineer
Більше вакансій для 2nd Engineer на Multi-Purpose Vessel
  • Зарплата: $ 7 800 - $ 8 100 у міс.
  • Тип судна: Multi-Purpose Vessel
  • Дата посадки: 18/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Ukrferry Shipmanagement
19.06.2026
Follow