3rd Officer

  • Зарплата: $ 3 050 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 10/03/2022
  • Довжина контракту: 4 міс.
  • Бажане громадянство: Ukraine

  • DWT судна: 35000
Інформація про вакансію 3rd Officer (for Bulk Carrier):

Looking for AB ( start in rank 3OFF ) with good English and experience on bulk
USA visa
Will be considered only vaccinated seafarers

1028 переглядів (4 сьогодні)
19.01.2022
Гарячі вакансії

3rd Officer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 3 000 - $ 3 300 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 07/07/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.

3rd Officer Ukraine Stella Marine Company, Ltd Odessa Branch

  • Зарплата: $ 2 000 - $ 2 200 у міс.
  • Тип судна: General Cargo
  • Дата посадки: 15/09/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

3rd Officer Ukraine NODDOS MARINE

  • Зарплата: $ 3 000 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 02/07/2026
  • Довжина контракту: 6 міс.

Повний перелік вакансій 3rd Officer
Більше вакансій для 3rd Officer на Bulk Carrier
  • Зарплата: $ 3 450 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 05/08/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.
Intercrewing Ltd.
2 годин тому
New
  • Зарплата: $ 3 300 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 06/07/2026
  • Довжина контракту: 7 міс.
Bark Marine Agency
Вчора
  • Зарплата: $ 3 200 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 07/07/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.
SUNRISE MARINE AGENCY
29.06.2026
Follow