3rd Officer

  • Зарплата: $ 4 000 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 19/01/2022
  • Довжина контракту: 4 міс.
  • Бажане громадянство: Ukraine

  • DWT судна: 37600
  • Рік будівництва: 2015
Інформація про вакансію 3rd Officer (for Chemical Tanker):

Good English, Basic Oil&Chemical COP and Advanced cargo operations certificates are mandatory

Pls send your CV to:
tel: +380966543792

998 переглядів (4 сьогодні)
05.01.2022
Гарячі вакансії

3rd Officer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 3 000 - $ 3 300 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 07/07/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.

3rd Officer Lithuania Gretimybe LTD

  • Зарплата: € 3 400 у міс.
  • Тип судна: Bulk Carrier
  • Дата посадки: 31/07/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.

3rd Officer Russia Columbia Shipmanagement (St.Petersburg) Ltd.

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 10/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

Повний перелік вакансій 3rd Officer
Більше вакансій для 3rd Officer на Chemical Tanker
  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 30/07/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Columbia Shipmanagement Ukraine
24 годин тому
  • Зарплата: $ 4 000 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 01/11/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.
VITA MARITIME LTD
Вчора
  • Зарплата: $ 4 000 у міс.
  • Тип судна: Chemical Tanker
  • Дата посадки: 15/08/2026
  • Довжина контракту: 5 міс.
VITA MARITIME LTD
Вчора
Follow