2nd Engineer

  • Зарплата: $ 10 000 - $ 10 300 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 23/11/2020
  • Довжина контракту: 4 міс.

  • DWT судна: 115000
  • Тип ГД: MAN-B&W
Інформація про вакансію 2nd Engineer (for Crude Oil Tanker):

We are looking for an experienced 2/E to join Crude Oil Tanker

Please send at:
and register your CV at ,
or call directly: 050 470 45 20

383 переглядів (4 сьогодні)
13.11.2020
Гарячі вакансії

2nd Engineer Latvia NSB Crewing Solutions Latvia

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Container Ship
  • Дата посадки: 01/11/2026
  • Довжина контракту: 1 міс.

2nd Engineer Ukraine Wilhelmsen Marine Personnel (Ukraine) Ltd

  • Зарплата: Договірна зарплата
  • Тип судна: Oil Products Tanker
  • Дата посадки: 29/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.

2nd Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Зарплата: $ 7 000 - $ 7 800 у міс.
  • Тип судна: Cement Carrier
  • Дата посадки: 10/11/2026
  • Довжина контракту: 3 міс.

Повний перелік вакансій 2nd Engineer
Більше вакансій для 2nd Engineer на Crude Oil Tanker
  • Зарплата: $ 12 000 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 25/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
AIELYM MARITIME GROUP LIMITED
7 годин тому
New
  • Зарплата: $ 9 500 - $ 10 300 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 25/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Helios Nautical Crewing
10 годин тому
New
  • Зарплата: $ 11 500 - $ 12 200 у міс.
  • Тип судна: Crude Oil Tanker
  • Дата посадки: 31/10/2026
  • Довжина контракту: 4 міс.
Crewplanet Manning Agency
11 годин тому
New
Follow