2nd Engineer

  • Maaş: Görüşülebilir
  • Gemi tipi: General Cargo
  • Katılış tarihi: 01/12/2026
  • Kontrat süresi: 4 ay
  • Tercih edilen vatandaşlık: Russia

Aday gereksinimleri

  • Deneyim: General Cargo gemisinde 2nd Engineer olarak 12 ay
  • İngilizce: Upper Intermediate veya üzeri

  • Gemi DWT: 16558
  • Gemi Ana Makine Tipi: MAN-B&W
  • Ana Makine, kW: 9480
  • Geminin Yapım Yılı: 2005
2nd Engineer iş ilanı hakkında bilgi (General Cargo):

Open position: 2nd Engineer
Type of ship: General Cargo Vessel
DWT/TEUs: 16558 DWT
Year built: 2005
Engine: MAN B&W 6S50MC, 9480 kW
Joining date: beg December
Contract duration: 4 +/-1 months
Salary: Negotiable

MAN B&W 2-stroke experience is a must
Cranes experience
Good English
Relevant experience in rank

75 görüntülenme (75 bugün)
6 saat önce
New
Güncel İş İlanları

2nd Engineer Ukraine Wilhelmsen Marine Personnel (Ukraine) Ltd

  • Maaş: Görüşülebilir
  • Gemi tipi: Oil Products Tanker
  • Katılış tarihi: 29/10/2026
  • Kontrat süresi: 4 ay

2nd Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Maaş: $ 7 000 - $ 8 500 /ay
  • Gemi tipi: General Cargo
  • Katılış tarihi: 06/11/2026
  • Kontrat süresi: 3 ay

2nd Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Maaş: $ 7 000 - $ 7 800 /ay
  • Gemi tipi: Cement Carrier
  • Katılış tarihi: 10/11/2026
  • Kontrat süresi: 3 ay

2nd Engineer için tüm iş ilanları
General Cargo gemilerinde 2nd Engineer için daha fazla iş ilanı
  • Maaş: € 6 000 /ay
  • Gemi tipi: General Cargo
  • Katılış tarihi: 11/11/2026
  • Kontrat süresi: 3 ay
Candina Group S.L.U
12 saat önce
New
  • Maaş: $ 4 500 - $ 5 000 /ay
  • Gemi tipi: General Cargo
  • Katılış tarihi: 06/11/2026
  • Kontrat süresi: 4 ay
Stella Marine Company, Ltd Odessa Branch
13 saat önce
New
  • Maaş: $ 8 000 /ay
  • Gemi tipi: General Cargo
  • Katılış tarihi: 15/11/2026
  • Kontrat süresi: 4 ay
Staff Centre Group
14 saat önce
New
Follow