3rd Engineer

  • Maaş: $ 4 000 /ay
  • Gemi tipi: General Cargo
  • Katılış tarihi: 12/03/2026
  • Kontrat süresi: 6 ay
  • Tercih edilen vatandaşlık: Ukraine

3rd Engineer iş ilanı hakkında bilgi (General Cargo):

Rank: 3rd Engineer for General Cargo, 45474 dwt, 2015 y
Mix crew
Wages: 4000 USD per month
Contract duration: 6 months
Requirements: USA VISA, Exp in rank, English knowledge


Send CVs to
Tel:
+38 063 946 23 07
+38 063 482 32 30
+38 098 106 11 47

573 görüntülenme (2 bugün)
25.02.2026
Güncel İş İlanları

3rd Engineer India Asia Group of Companies (Asia Maritime Services)

  • Maaş: $ 3 800 - $ 4 400 /ay
  • Gemi tipi: Bulk Carrier
  • Katılış tarihi: 22/10/2026
  • Kontrat süresi: 4 ay

3rd Engineer Ukraine Aquamarine Shipping LLC

  • Maaş: $ 3 694 /ay
  • Gemi tipi: Chemical Tanker
  • Katılış tarihi: 30/10/2026
  • Kontrat süresi: 4 ay

3rd Engineer Ukraine Nikolaev Maritime Agency

  • Maaş: $ 3 500 /ay
  • Gemi tipi: Bulk Carrier
  • Katılış tarihi: 14/11/2026
  • Kontrat süresi: 6 ay

3rd Engineer için tüm iş ilanları
General Cargo gemilerinde 3rd Engineer için daha fazla iş ilanı
  • Maaş: $ 3 000 /ay
  • Gemi tipi: General Cargo
  • Katılış tarihi: 25/10/2026
  • Kontrat süresi: 6 ay
Shipstarline
11 saat önce
New
  • Maaş: € 3 200 /ay
  • Gemi tipi: General Cargo
  • Katılış tarihi: 29/11/2026
  • Kontrat süresi: 6 ay
Gretimybe LTD
13 saat önce
New
  • Maaş: $ 3 500 - $ 3 700 /ay
  • Gemi tipi: General Cargo
  • Katılış tarihi: 26/10/2026
  • Kontrat süresi: 4 ay
Klan Shipping
Dün
Follow